A TikTok creator posted her experience trying a single strawberry that costs $20 at a Los Angeles-area grocery store. A TikTok creator posted her experience trying a single strawberry that costs $20 at a Los Angeles-area grocery store.
News
A TikTok creator posted her experience trying a single strawberry that costs $20 at a Los Angeles-area grocery store. A TikTok creator posted her experience trying a single strawberry that costs $20 at a Los Angeles-area grocery store.